Jiřincová Ludmila (Praha 1912 - 1994 Praha)
Únor, signováno vpravo dole tužkou L. Jiřincová, litografie/papír, 18 x 11 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |